مدیریت خسته و واحدهای تولیدی بسته

0
3858

🔹در روزهای رخوت و رکود اقتصادی کشور و به تبع آن نبود پروژههای جدید عمرانی، اقتصادی و صنعتی مدیرانی هستند که گوشه عافیت گزیده اند و حاضر نیستند یک قدم برای رفع موانع واحد های صنعتی و تولیدی بردارند.

🔹مدیرانی که صندلی مدیریت برای آنها دلچسب است اما تحرک لازم برای پیشبرد اهداف سازمانی و توسعه و عمران شهرستان را ندارند و یا نمی خواهند سری که درد نمی کند را دستمال ببنند.

🔹رسانه ای شدن مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی از سوی رسانه های شهرستان فرصتی مغتنم برای مسئولان شهرستان است تا فرمایش مقام معظم رهبری را لبیک گفته و در حد توان خود نسبت به رفع موانع تولید و حمایت و پشتیبانی از سرمایه گذاران اقدام کنند.

🔹متاسفانه این روزها شاهد بی تفاوتی نسبت به مسائل و مشکلات سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی هستیم و اکثر مدیران ادارات سعی دارند با سکوت در مقابل رسانه ای شدن موانع تولید به نحوی بی سر و صدا از کنار آن عبور کنند و به نظر می رسد روزشماری این مدیران یا برای بازنشستگی هست یا برای تحول در دولت و تحویل میز مدیریت به جناح مقابل که در هر صورت تا آخرین لحظه در مقابل این مردم مسئول و پاسخگو هستند و نباید در مرحله گذر سیاسی نسبت به حل مشکلات مردم بی تفاوت باشند.

🔹مدیران و معاونانی که تنها رزومه ای که دارند تبریک و تسلیت مناسبت ها است و فراتر از آن عملکردی جهت ارائه به مردم ندارند، بدانند خود را به نشنیدن زدن هنر نیست و مسئولی که از بیت المال حقوق میگیرد باید نسبت به استمداد و یاری خواستن هر شهروندی واکنش نشان دهد و در این روزگار ناخوش اقتصادی و نکبت و بیکاری، حمایت ازسرمایه گذار وظیفه ای شرعی و قانونی برای شماست.

اکبر عطایی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید