ساوالان خبر، سایت خبری استان اردبیل به مساله مدرک محمود عباس زاده ورود کرد

0
2981

برخی کانال ها ادعا می کنند که مدرک محمود عباس زاده نماینده کنونی مشگین شهر که با آن در انتخابات ثبت نام کرده، جعلی بوده و خواستار انتشار مدرک تحصیلی و نتیجه استعلام از وزارت علوم و دانشگاه آزاد هستند.

از تذکر تا برخورد

استاندار اردبیل در سفر به مشگین شهر از مقامات این شهرستان خواست اول بصورت تذکر و در صورت ادامه دار بودن با ادمین برخی کانال ها که اقدام به تشویق اذهان عمومی می کنند، برخورد شود.

دفتر محمود عباس زاده بعد از چند ماه به این موضوع واکنش نشان نداده ولی رئیس دادگستری مشگین شهر گفته تاکنون با برخی اقدامات صورت گرفته در فضای مجازی تشکیل پرونده شده و افرادی هم شناسایی شدند.

اما اصلی ترین واکنش در این میان اظهارات یونس اسدی نماینده اسبق مشگین شهر بود.

وی در پیامی از استاندار اردبیل خواسته است که برخورد منطقی با طلب مردم کرده و از اقدامات گازانبری و تهدید مردم با شورای تامین خودداری کند.

وی تاکید کرده است اینگونه برخوردها به اعتماد مردم لطمه می زند و ناقض اصول ابتدایی دموکراسی است و چنین موضع گیری هایی اصلا شایسته و لایق مردم شریف مشگین شهر نیست.

یونس اسدی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابی مشگین شهر شفاف سازی مسئولین را از ابتدایی ترین حقوق این مردم زحمت کش دانسته و طی نامه سرگشاده ای اشاره به چماق را در برخورد با مردم تقبیح کرده است.

اگر مدرک محمود عباس زاده معتبر نباشد چه می شود؟

ستاد انتخاباتی و فرمانداری هم درباره مدرک محمود عباس زاده واکنش خاصی ندادند و با این شرایط به احتمال زیاد (اگر ادعای کانال ها درست باشد) بیم آن می رود که عباس زاده در آینده ای نزدیک باید استعفا دهد.

استعفای عباس زاده می تواند ستاد انتخاباتی مشگین شهر و حتی استانداری را زیر سوال برده و اکبر صمدی، فرماندار این شهرستان نیز باید بخاطر سهل انگاری در بررسی مدارک کاندیداها، محاکمه گردد.

گفتنی است محمود عباس زاده، هم اکنون عضو ۳ نفره هیات نظارت بر انتخابات شورای اسلامی استان اردبیل نیز هست./ساوالان خبر-کد خبر: 220564

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید